O nasDla dzieciDla rodzic�wKawiarniaGaleriaKontakt O nas Zajęcia dla dzieci Zajęcia dla rodziców Imprezy okolicznościowe Galeria Kontakt

URODZINY WARSZTATOWE

URODZINY WARSZTATOWE

Zapraszamy na urodziny w formie warsztatów artystycznych bądź kulinarnych. W czasie imprezy urodzinowej nie zabraknie również zabaw integracyjnych i ruchowych, wprawiających wszystkich gości w dobry nastrój, ale główne zadanie to przygotowanie wybranego dzieła! W Pałacowym Atelier twórczej pracy jest co niemiara, zdecyduj czy wolisz zostać mydlanym artystą, mistrzem czekolady czy twórcą oryginalnych świec!

  • Mydlarnia

To prawdziwe wyzwanie dla młodych artystów, by w bogatym wachlarzu zapachów i kolorów odnaleźć te ulubione. Przygotuj własną kompozycję pachnących dodatków i zabierz do domu jedyne w swoim rodzaju mydełko!

  • Fabryka czekolady

Zamień swoje urodziny w czekoladowe szaleństwo! Wspólnie ze swoimi gośćmi stwórz „Fabrykę czekolady”. Wybierz smaki i dodatki, a następnie przygotuj personalizowaną, jedyną w swoim rodzaju tabliczkę czekolady Twojego projektu. Te urodziny spodobają się nie tylko łasuchom, ale także wszystkim, którzy lubią zabawę w kuchni. W programie także poznawanie historii czekolady, słodkie memory i smakowita gra zręcznościowa.

  • Ozdobne świece

To wyjątkowa okazja aby dzięki dobraniu różnego rodzaju zapachów i dodatków, stworzyć niepowtarzalne świece, które będą stanowiły niezwykły prezent bądź ozdobą domu!