O nasDla dzieciDla rodzic�wKawiarniaGaleriaKontakt O nas Zajęcia dla dzieci Zajęcia dla rodziców Imprezy okolicznościowe Galeria Kontakt

Zespół INSPIRO

Sylwia Kurdek - pomysłodawczyni i szefowa Akademii Twórczego Rozwoju. Absolwentka Uniwersytetu Narodowej i Międzynarodowej Ekonomii w Sofii. Marzenie o stworzeniu miejsca, w którym zarówno dzieci, jak i rodzice będą mogli się rozwijać i bawić, realizuje prowadząc INSPIRO. Dzielnie koordynuje wszelkie wydarzenia, zajęcia i prowadzących, będąc dla tych ostatnich nieocenionym wsparciem.   

 

Agnieszka Andrzejewska - prawa ręka szefowej i menagerka. Absolwentka Wydziału Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego, kierunek: Pedagogika specjalna. Posiada tytuł: Terapeuta zajęciowy. A także "kobieta-strzała", która zawsze dosięgnie wyznaczonego celu. Prowadzi biuro i zajmuje się wszelkimi formalnościami. Jest także odpowiedzialna za organizację urodzinek, imprez okolicznościowych i kontakty z przedszkolami i szkołami.  

 

Agnieszka Parol - animatorka z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą, absolwentka pedagogiki w zakresie edukacji przez sztukę oraz pedagogiki w zakresie profilaktyki i animacji społeczno kulturalnej. Wieloletnia instruktorka zuchowa w ZHR. W gromadzie zuchowej zdobyła doświadczenie i zapał do pracy z dziećmi. To właśnie dzięki nim, nigdy nie brakuje jej dobrego humoru i pozytywnego spojrzenia na życie. Prowadzi zajęcia z rękodzieła, wesołego gotowania, warsztaty edukacyjne, półkolonie,  a także urodzinki. 

 

Katarzyna Wadas - absolwentka wydziału Pedagogiki Uniwersytetu Łódzkiego, specjalność: Edukacja przez sztukę. Pasję do pracy z dziećmi odkryła już wiele lat temu, działając w szeregach Związku Harcerstwa Polskiego. Praca z dziećmi daje Kasi dużo satysfakcji, szczególnie wtedy, gdy na twarzy dzieci widzi uśmiech, zapał do pracy, a czasem błysk w oku zapowiadający pojawienie się nowej pasji. Prowadzi warsztaty, Pracownię Plastyczną, półkolonie, a także urodzinki tematyczne.

 

Pamela TomickaJest absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi. Już w trakcie trwania nauki w szkole baletowej brała udział w spektaklach Teatru Wielkiego między innymi w Śpiącej Królewnie czy Królewnie Śnieżce. Najlepiej czuje się w technice tańca klasycznego, a także współczesnego. Jej największą pasją jest taniec, ale interesuje się także literaturą i sztuką. Obecnie jest studentką trzeciego roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Łódzkim. Prowadzi zajęcia baletowe. 

 

Dorota Wencel – pedagog animatorka i kreatorka programów edukacyjnych, nauczycielka klas 0-3. Prywatnie podróżniczka i miłośniczka słodkiej kuchni. Pracę z dziećmi traktuje jako misję, a każdy najmniejszy sukces daje jej motywację do działania. Prowadzi urodziny tematyczne oraz półkolonie.

 

Magdalena Mazur – „kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boi”. W Inspiro od wielu lat, jako wsparcie podstawowego zespołu. Miłośniczka porządku i perfekcyjnej organizacji.

Uwielbia dzieci, pracę z nimi i dla nich, pasjonuje ją robienie czegoś z niczego, co wykorzystuje w swej pracy zawodowej. Absolwentka Matematyki i Zarządzania na Uniwersytecie Łódzkim, ponadto wciąż rozwija się w dziedzinach marketingu, sprzedaży i obsłudze klienta.

Aneta Rajca - ukończyła Wydział Architektury Politechniki Łódzkiej ale od wielu lat pracuje poświęcając czas swoim pasjom: fotografii i ceramice. Uwielbia fotografować dzieciaki a także bawić się z nimi gliną podglądając jaką sprawia im to frajdę.Pasjonuje ją ,obok "tworzenia" , dzielenie się swoimi umiejętnościami i praca z drugim człowiekiem. Prowadzi warsztaty ceramiczne dla małych i dużych.

Jacek Tarczyński - pedagog, muzyk, nauczyciel muzyki. Inspiracje do swoich niezwykle oryginalnych zajęć czerpie z systemu Carla Orffa. Ponadprzeciętne zaangażowanie i entuzjazm dzieci, z którymi pracuje (a właściwie – bawi się) osiąga dzięki swoim, oryginalnym, wypracowanym przez kilkunastoletnią praktykę oraz specjalistyczne studia, metodom i technikom, eksponującym twócze zaangażowanie dziecka. Prowadzi warsztaty muzyczne dla szkół i przedszkoli.

http://wychowaniemuzyczne.pl/